Category: Sosyal Medya

Instagram, Facebook, Twitter, LınkedIn.. Bitmiyor değil mi? Bitmeyen sosyal medya platformları arasında ufak tüyo ve güncel olmak sizleri rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlayabilir!

Snapchat Hakkında Bilinmeyenler 🎉

Snapchat sadece Kardashian’lara ayak uydurmakla ilgili değil. Snapchat hakkında bilinmeyenler gibi bir çok gerçek var, işte bilmediğiniz 7 şaşırtıcı gerçek.

Aptal / sevimli / spontan özçekimleri arkadaşlarınızla veya çikolatalı margaritaların hikayelerini paylaşmakla da sınırlı değil. Snapchat bunların hepsinden daha fazlası. Aslında, stratejik olarak kullanırsanız, markanızı pazarlamak için güçlü bir araç olabilir. Heyecan verici geliyor değil mi?. Ancak Snapchat’te pazarlamaya başlamadan önce, uygulama hakkında yapabileceğiniz her şeyi bilmeniz gerekir. Neden? Çünkü Snapchat’te kimlerin olduğunu, kullanıcıların nasıl davrandığını ve başarılı bir Snapchat pazarlama kampanyasının neye benzediğini bilmeniz gerekiyor. (Ayrıca, her şeyi bilen olmak eğlencelidir!) Snapchat hakkında daha az bilinen gerçekleri bilmek ister misiniz? Okumaya devam etmek! (İpucu: 1-7 pazarlamacılar için mükemmeldir.)

Snapchat Nedir?

Snapchat, fotoğraf ve videoları çevrimiçi olarak başkalarıyla paylaşmanıza izin veren bir uygulamadır. Ancak Facebook ve Instagram’ın aksine, içeriğiniz kalıcı olarak depolanmaz. Görüntülendikten sonra kaybolur ve telafi edilemez hale gelir. Snapchat’te bir hesap oluşturmak kolaydır.

Uygulamayı Google Play’den veya App Store’dan indirmeniz yeterlidir. Cihazınıza yükleyin, hazırsınız!

Snapchat android indir

Snapchat ios indir

Snapchat Hakkında Bilinmeyenler: 7 Şaşırtıcı Gerçek

Snapchat ile çok çeşitli özelliklerin tadını çıkarabilirsiniz. En son haberleri almak için Discover’ı kullanabilirsiniz. Selfie’lerinize eğlenceli bir filtre ekleyebilirsiniz. Gönderdiğiniz veya gönderdiğiniz her şeyi kişiselleştirmek için kullanabileceğiniz çıkartmalar, çizim araçları ve emojiler de vardır.

SEO’yu Sevmek İçin 10 Neden 💘

210 Milyondan Fazla Aktif Snapchat Kullanıcısı Var

Snapchat Hakkında Bilinmeyenler listesinin başında grafikler yer alıyor, 2014’ten 2019’a kadarki büyümesini gösteren bir grafik. Etkileyici! 210 milyondan fazla aktif kullanıcısı ile Snapchat sizin için büyük bir pazarlama fırsatı.

ABD Snapchat Kullanıcılarının% 73’ü 18-24 Yaşında

Wired, Snapchat’in hayatı ve nefesi olan genç aşkı olduğunu bildiriyor. Uygulamayı en çok kimin kullandığını görmek için Pew Research’teki bu grafiğe bakın. Şemaya göre Snapchat’tekilerin çoğunluğu Z kuşağı kullanıcıları. Bir pazarlamacı olarak, Snapchat kullanıyorsanız kampanyanızın neye odaklanması gerektiğine dair bir ipucu alabilirsiniz.

ABD’de, 13-24 Yaşındaki tüm çocukların% 90’ı Snapchat kullanıyor

Gençler Snapchat’i kelimeler kullanmadan konuşmanın bir yolu olarak tanımlar. Arkadaşlarınızla iletişim kurmanın en kolay yolu. “Gerçekten harika” çünkü “herkes kullanıyor”. Amerika Birleşik Devletleri’ndeki gençlerin ve genç yetişkinlerin% 90’ının Snapchat kullanması şaşırtıcı değil!

Snapchat Kullanıcılarının% 63’ü Her Gün Uygulamaya Geçiyor

Bu% 63’ün% 49’u günde bir kereden fazla Snapchat’e gidiyor.

Snapchat Kullanıcılarının% 61’i Kadın

Dişiler doğal olarak görsellere, renge, yaratıcılığa ve bağlantıya çekilir. Hepsi Snapchat veriyor. Bir pazarlamacıysanız, Snapchat kampanyalarınızı nasıl üretmeniz gerektiği konusunda çok şey anlatıyor.

Snapchat Netflix ile Harika Bir Coğrafi Filtre Oluşturdu

4 yeni “The Gilmore Girls” bölümünün yayınlanması için Netflix, özel bir Snapchat koduyla 10.000 fincan bastı. Bu bardaklar 200 kahve dükkanına dağıtıldı. Taranırken, kod bu serin filtreyi getirdi.

Devamını Oku