Category: Dijital Pazarlama

WordPressAcil.com'da dijital pazarlamanız için danışmanlık ve sonuç üreten stratejiler oluşturmaya, bunları sizlerle paylaşmaya odaklanıyoruz!

Bakır Levha

Bakırın sıvı levhalık kalıplara dökülmesiyle oluşan Bakır Levha, silindirle ezildikten sonra tavlanır ve hazır hale gelir, uygun fiyatı ile tedarik edilebilir.

Özellikle Elektrik sanayi, çatı kaplamaları, topraklama, avize tasarımlarında ve bir çok dekorasyon alanında kullanılır. Çeşitli alanlarda kullanılır; Topraklama levha, tavlı, yarımsert ve sert olarak TSE standartlarına uygun halde üretilir. Levhaların standart boyutları olurken özel boyut ve ölçülerde istendiğinde bu boyutlara özel istenilen kalınlık ve ebatlarda da üretilebilir. Bakır Levhaların merkezi olan İstanbul Demirciler Sitesi ve Ankara Ostim’de tedarik edilebilir metalal, özdemir metal, robotistan, ekmekçioğulları, hakan metal ve özellikle çetinkaya levhaların tedarik edilebileceği en özenli firmalardandır onun dışında yurt dışı adresleri olarak aliexpress, alibaba gibi yerlerden de tedarik edilebiliyor.

Bakır levha nedir ve Bakır levha fiyatı

Ömürleri sebebiyle kullanılan levhalar uzun ömürlü çatı, kaplamalık veya dekorasyon alanlarında, freze, torna, matkap ve kaynak makinalarında kullanılırken ayrıca topraklama işlemlerinde kullanılır. Karaköy‘de perakende halinde alabileceğiniz levhalar hobi olarak kullanım için uygundur.

Bakır Levha

Bakır Levha

Bakır levhaların standart ölçüleri 0,0003 ile 20 mm 20mm arasında üretilir, standart ölçüleri bu şekildedir. Teknik olarak TS EN 1652, DIN EN 13599 Normlarına uygun üretilir.

Teknik Özellikler:

KalınlıkKg/m²KalınlıkKg/m²
0,100,8891,2010,670
0,151,3301,2511,110
0,201,7801,5013,330
0,252,2201,8016,000
0,302,6772,0017,780
0,403,5562,5022,200
0,504,4453,0026,670
0,605,3343,5031,110
0,706,2204,0035,560
0,756,6705,0044,450
0,807,1126,0053,340
0,908,0008,0071,120
1,008,89010,0088,900

HIZLI KARGO ile uygun fiyatlı, saf bakır levhalar sunuyoruz! Bu yüksek saflık, çok çeşitli endüstriler ve kullanımlardaki birçok proje ve uygulama için gereken üstün kaliteyi sağlar. Bakır saclarımız ve rulolarımız DIY, İnşaat, Tezgah Üstleri, Bar Üstleri, Mobilya, Backsplashes, Kabartma, RFI Koruyucu, İmalat, Elektrik Uygulamaları, Araştırma ve Geliştirme, Sanat ve El Sanatları, Mücevher Yapımı ve Daha Fazlası dahil olmak üzere çeşitli uygulamalar için kullanılır. Daha! Bu tabakalar Saf Bakır-C110 -% 99.9 saf bakırdır! Çıplak, pürüzsüz, ticari bir yüzeye sahiptirler, tavlanırlar (yumuşak ve dövülebilir tavlı bakır, tavlanmamış bakırdan çok daha esnek ve uygulanabilir) ve ASTM-B152’ye göre üretilir. Talep üzerine sağlanan Uygunluk Sertifikası (diğer alaşımlar ve temperler talep üzerine temin edilebilir). Tüm ürünlerimiz, hasar görmeden teslimatı sağlamak için nakliye sırasında üstün koruma sağlamak için paketlenmiştir. Ayrıca bakır levha ile ilgili diğer konular için buraya bakabilirsiniz.

Devamını Oku

Google Ads ile Doğru Kitleleri Hedeflemenin 5 Yolu

Google her gün sorgu çubuğuna yazılan 3,5 milyar arama görüyor. Bu, son derece yüksek bir sayı gibi görünebilir, ancak daha da artıyor.

2021 yılına kadar, dünya çapındaki internet kullanıcılarının miktarı% 7,1 arttığında, bu sayının astronomik olarak artması bekleniyor. Açıkçası, teknoloji ile işletilen bir çağda yaşıyoruz ve alakalı olabilmek için pazarlama uygulamalarının modern dünyaya uyarlanması gerekiyor.

En popüler arama motoru olan Google, işletmelerin müşterileri ve müşterileri hedeflemesi için harika bir yerdir. Google Ads, kitlenin hedeflenmesi için güçlü bir araçtır, çünkü reklamverenin, ilgili demografideki ürüne benzer arama sorgularına sahip kişilere ulaşan bir sistem oluşturmasına olanak tanır.

Ancak, Google Ads’in hedef kitleye ulaşmak için özellikle hangi yollardan yardımcı olduğunu soruyor olabilirsiniz.

Burada, bu soruya cevap vereceğiz ve bu reklam sistemlerinin işinizi büyütmenize yardımcı olabilecek iç işleyişleri hakkında bazı bilgiler vereceğiz.

1. Pazardaki Kitleler

Pazardaki kitleler tam olarak kulağa hoş geliyor: belirli bir pazardaki belirli sorguları arayan kullanıcılar. Bir kişi belirli bir ürün istiyorsa, örneğin, bir SEO paketi – Google Ads aramalarını izler ve SEO aradıklarını öğrenir.

Ardından, yazılım, ürünü arayan kişinin kontrol edebileceği arama motorunun üstünde veya kenar çubuğunda alakalı reklamlar gösterir.

Yukarıda adı geçen SEO şirketiyseniz, reklamınızın sizinkine benzer ürünlere ilgi göstermiş olan kişiler tarafından görülmesini sağlayabilirsiniz. Bu iyidir, çünkü reklamınızı rastgele atarsanız, müşteri bulma şansınız daha yüksektir.

Reklamınız ayrıca bir rakibin yerini alacak ve potansiyel müşterilerin işletmenizi pazarınızdaki diğer tüm işletmelerin üzerinde görmesini sağlayacaktır.

2. Demografi

Google Ads, reklamları hedef kitlenizin demografik özelliklerine göre optimize eder.

İnsanlar Google hesaplarını yaşları ve cinsiyetleri de dahil olmak üzere kişisel bilgilerini her zaman girerler.

Siyasi bağlantı, ilgi alanları ve ideolojiler gibi diğer faktörler de önceki Google aramalarından çıkarılabilir. Bir işletme olarak, hedef kitlenizin kaç yaşında olduğu veya işletmenizle ilgili bilgilere ne tür müzik istedikleri gibi faktörler koyabilirsiniz.

Google Ads, bu işletmelerin ve müşterilerin birlikte eşleştirilmesine olanak tanır. Arama motoru reklamlarındaki deneyiminizi optimize etmek için bir paket satın aldığınızda, hedef kitlenizde olduğunu belirlediğiniz kullanıcılara ulaşabilirsiniz. Reklamınızın faaliyet gösterdiğiniz bölgelerdeki kişilere gösterilmesini sağlamak için “yakınımdaki işletme” sorgularını yanıtlamak için demografi özelliklerini de kullanabilirsiniz.

3. Pazar Araştırması

Daha önce tartıştığımız gibi, Google bir kişinin aramalarını izleme ve neyle ilgilendiklerini belirleme yeteneğine sahiptir. Buna pazar araştırması denir.

Arama motoru, belirlediğiniz hedef kitlenin kim olduğunu belirleyerek ürününüzü kimin satın alacağına karar verir. Ancak Google Ads’in hedef kitlenizin kim olduğunu belirlemenize de yardımcı olabileceğini biliyor muydunuz?

Ürününüzü kimlerin satın almak isteyebileceğini düşünmeye çalışıyorsanız, Google’ın seçtiği eğilimlere bakabilirsiniz. Ürününüzü en sık satın alan kişilerin yaşlarını ve cinsiyetlerini ve ilgi alanlarının nerede olduğunu görebilirsiniz.

Bazen hedef kitleniz tam olarak olacağını düşündüğünüz kişi olmayabilir ve pazar araştırması bunun ne zaman olacağını belirlemenize yardımcı olabilir!

4. Site Hedefleme

Site hedefleme, reklamınızın görünmesini istediğiniz yerleşimi seçtiğiniz zamandır. Ne tür sitelerde olmasını istiyorsunuz? Örneğin, bir Çin restoranı işletiyorsanız, reklamınızın Çin kültürünün çeşitli yönlerini tartışan sitelerde gösterilmesini isteyebilirsiniz. Google Ads bunu gerçekleştirebilir. Tek yapmanız gereken analize girmek.

Bu özelliği, görünmesini istediğiniz web sitelerindeki reklam yerleşimini kontrol etmek için de kullanabilirsiniz. Reklamınızın sayfanın üstünde olmasını ister misiniz yoksa kenar çubuğunda görünmesini ister misiniz?

Site hedefleme ile bu kararlar kolayca alınır ve daha da kolayca uygulanır.

5. Yeniden pazarlama

Google Ads’in analiz özelliklerini zaten kullanıyorsanız yeniden pazarlamaya geçmek kolaydır. Yeniden pazarlama, mevcut web sitenizi ziyaret eden kullanıcıların listelerini oluşturmanıza olanak tanır.

Bu, ürünlerinizde kimlerin olduğunu ve geçmişte kimlerin satın aldığını izlemenizi sağlar. Ayrıca, onları kimin geçtiğini görmenizi sağlar, böylece neden bunu yaptıklarına bakabilirsiniz. Daha sonra reklamlarınızı, bu kullanıcıların ziyaret ettiği web sitelerine yerleştirerek, sizi tekrar geçmeden önce iki kez düşünmesini sağlayabilirsiniz.

Kullanıcılar tekrar tekrar bir marka adı gördüklerinde, işletmenize marka sadakati oluşturma olasılığı daha yüksektir. Adınızı duyurmaya devam etmek için yeniden pazarlama stratejilerini kullanmak bu nedenle işe yarar.

Google Ads ile Kitle Hedefleme Stratejileri

Bir işletmenin reklamını yapmak yorucu bir görev olabilirken, kullanıcı olarak zaten bildiğiniz ve sevdiğiniz teknolojiyi kullandığınızda çok daha basit hale gelir.

Google Ads, hedef kitlenize ulaşmak ve satın almak isteyen kişilere satış yapmaya başlamak için mükemmel bir şekilde çalışır. Kitle hedeflemenin Google Ads ile nasıl çalıştığını artık bildiğinize göre, işletmenizi mümkün olan en etkili şekilde pazarlamaya başlamanın zamanı geldi.

Bu genellikle en iyi dijital pazarlama ajansı aracılığıyla sağlanır. Google potansiyel müşterilerinizde ve organik trafiğinizde hemen bir artış göreceksiniz, o zaman neden bekleyin? Başlamak!

Devamını Oku